• Učebné pomôcky

Výzva na predloženie ponúk

V zmysle zákona č. 25/2006 Z. z. o verejnom obstarávaní a smernice Mesta Topoľčany s dodatkom č.1/2011 o verejnom obstarávaní

výzva uchádzačov na predloženie ponuky (zadávanie zákaziek s nízkymi hodnotami)

na predmet zákazky

dodanie  učebných pomôcok a zariadení pri implementácii projektu na čerpanie finančných prostriedkov z Európskeho sociálneho fondu, podaného  v rámci výzvy operačného programu Vzdelávanie, Prioritná os 1 Reforma systému vzdelávania a odbornej prípravy, Opatrenie 1.1 Premena tradičnej školy na modernú

Kód výzvy: OPV-2011/1.1/06-SORO

na projekt„Cesta k podpore čitateľskej a jazykovej gramotnosti na ZŠ inováciou a aplikáciou nových foriem a metód vzdelávania“ pre Základnú školu, Gogoľova 2143/7, Topoľčany.

1. Identifikácia obstarávateľa

Názov: Základná škola, Gogoľova 2143/7, Topoľčany

IČO:  37860674

Kontaktná osoba: PaedDr. Soňa Kytnárová

Sídlo:  Základná škola

Mesto: Topoľčany, PSČ: 955 01

Ulica: Gogoľova 2143/7, Topoľčany

Telefón: 0903213380

Elektronická pošta: zsgogolova@gmail.com

Internetová adresa: http://zsgogolovato.edupage.org

1. Zmluva na dodanie predmetu obstarávanej zákazky

1. Názov predmetu obstarávania zákazky:

Učebné pomôcky a zariadenie v rámci implementácie projektu na čerpanie finančných prostriedkov z Európskeho sociálneho fondu, na projekt „Cesta k podpore čitateľskej a jazykovej gramotnosti na ZŠ inováciou a aplikáciou nových foriem a metód vzdelávania“ pre Základnú školu, Gogoľova 2143/7, Topoľčany.

1. Opis predmetu obstarávanej zákazky:

V rámci schváleného projektu Kód ITMS 26110130423 s názvom „Cesta k podpore čitateľskej a jazykovej gramotnosti na ZŠ inováciou a aplikáciou nových foriem a metód vzdelávania“ pre Základnú školu, Gogoľova 2143/7, Topoľčany“ je obstarávateľ pripravený zabezpečiť dodanie učebných pomôcok a zariadení dodávateľským spôsobom.

Predmetom takýmto spôsobom obstarávanej  zákazky je:

Názov položky

Počet jednotiek

2.2.10

Maliarske stojany

40

Maliarske stojany akademické - START

2.2.15

Závesné tabule

20

Náučné tabule, závesné s rôznymi témami, využiteľné pri výučbe vo viacerých predmetoch.

2.2.18

Akvárium s príslušenstvom

1

Akváriový komplet, osvetlenie, filter, ohrievač, termostat

2.2.19

Portréty

40

Portréty slávnych osobností - didaktická pomôcka (spisovatelia, skladatelia, vedci a pod.)

2.2.20

pH meter

15

Ručný pH meter

1. Miesto poskytnutia obstarávanej zákazky:

Základná škola, Gogoľova 2143/7, Topoľčany

1. Spoločný slovník obstarávania

Hlavný predmet obstarávania: Kód CPV 39162200-7 Učebné pomôcky a zariadenia

1. Predpokladaná hodnota zákazky:

Celkom do  6225 bez DPH, t.j. 7470 € s DPH.

1. Rozdelenie predmetu obstarávania na časti:

1. Možnosť predloženia variantných riešení:

10.  Trvanie zmluvy:

Zmluva o dielo bude platná dňom podpisu oboch strán. Doba trvania zmluvy bude totožná s dobou trvania zmluvy medzi obstarávateľom a riadiacim orgánom.

11. Hlavné podmienky financovania a platobné podmienky alebo odkaz na

dokumenty, v ktorých sa uvádzajú:

Po právoplatnom uzatvorení zmluvy na dodanie predmetu obstarávanej zákazky,   obstarávateľ  bude poukazovať na účet dodávateľa finančné čiastky podľa dodania    vytlačených materiálov.

12. Podmienky účasti uchádzačov:

K cenovým ponukám treba priložiť doklad o oprávnení podnikať (fotokópia) alebo fotokópia potvrdenia o zapísaní do zoznamu podnikateľov. Kritéria na hodnotenie splnenia podmienok účasti záujemcov: Obstarávateľ bude považovať podmienky účasti za splnené, ak záujemca vo svojej ponuke predloží doklady uvedené v bode 12.

13. Poskytovanie informácií

Ďalšie informácie  si uchádzač písomne vyžiada na adrese obstarávateľa uvedenej v bode l. (žiadosť musí byť podpísaná štatutárnym zástupcom).

Meno a priezvisko kontaktnej osoby: PaedDr. Soňa Kytnárová, tel.č. 0903213380

14. Lehota na predkladanie ponúk

Do  30.7. 2012 do 12.00 hodiny.

Adresa na ktorú sa majú ponuky doručiť:

Základná škola, Gogoľova 2143/7, Topoľčany, v kancelárii školy.

Ponuky sa predkladajú v slovenskom jazyku. Obálku označte viditeľne nápisom: „Neotvárať –  VS IV. – projekt  26110130423“

15. Otváranie obálok s ponukami:  dňa 1.8.2012  o 8.00  hodine v budove  Základnej

školy, Gogoľova 2143/7, Topoľčany“,   v kancelárii riaditeľky školy.

16. Kritéria na vyhodnotenie ponúk:

- najnižšia cena za implementáciu projektu                                           - 100 bodov

Maximálny počet bodov sa pridelí ponuke uchádzača s najnižšou navrhovanou cenou za dodanie tovaru, služby a pri ostatných ponukách sa určí úmerou. Hodnotenie ceny za dodanie tovaru, služby ostatných ponúk sa vyjadrí ako podiel najnižšej navrhovanej ceny za dodanie tovaru, služby platnej ponuky a navrhovanej ceny za dodanie tovaru, služby príslušnej vyhodnocovanej ponuky, prenásobenej počtom bodov pre uvedené kritérium.

Úspešný bude uchádzač, ktorý získa najvyšší počet bodov. Obstarávateľ si vyhradzuje právo i nevybrať z prihlásených uchádzačov a neuzatvoriť zmluvu.

17. Uplynutie lehoty viazanosti ponúk: 30.9.2012

18. Obmedzenie počtu uchádzačov:  Nie

V Topoľčanoch, dňa   5.7.2012                                             PaedDr. Soňa Kytnárová

Spracovala: Ing. Melicherová