• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2017 / 2018

    • Okresné kolo

        • chlapci: Radovan Klačanský (IX. A), Kristián Grozanič (IX. A), Denis Farkaš (VIII. A)

        • 1. miesto
        • Orientačný beh - družstvá chlapcov · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • dievčatá: Barbora Fialová (IX. A), Sofia Svíteková (VIII. A), Zuzana Matejovičová (VI. A)

        • 2. miesto
        • Orientačný beh - družstvá dievčat · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Barbora FIALOVÁ (IX. A)

        • 2. miesto
        • Orientačný beh - jednotlivci · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Radovan KLAČANSKÝ (IX. A)

        • 2. miesto
        • Orientačný beh - jednotlivci · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Kristián GROZANIČ (IX. A)

        • 3. miesto
        • Orientačný beh - jednotlivci · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Denis FARKAŠ (VIII. A)

        • 5. miesto
        • Orientačný beh - jednotlivci · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Sofia SVÍTEKOVÁ (VIII. A)

        • 6. miesto
        • Orientačný beh - jednotlivci · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Tomáš TARINA (VIII. A)

        • 6. miesto
        • Orientačný beh - jednotlivci · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Emma Gašparíková, Veronika Kasanová, Henrich Čaniga, Denis Farkaš (VIII. A)

        • 6. miesto
        • Mladý záchranár CO · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Sára Bieliková, Zuzana Matejovičová, Leona Pavlovičová, Ema Sigetová, Sofia Krauszová, Natália Jokalová, Andrea Sucháňová, Simona Krošláková, Emma Vašíčková, Simona Švecová, Nikol Schneidgenová, Liliana Kováčová

        • 2. miesto
        • Vybíjaná žiačok · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Michal Štefkovič, Matej Milata, Nina Rabčanová (IV. A), Liliana Kováčová (IV. B)

        • 6. miesto
        • Na bicykli bezpečne · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Barbora FIALOVÁ

        • 6. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Barbora FIALOVÁ, IX. A

        • 5. miesto
        • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Anton Rastislav Flimmel, Dávid Herda, Samuel Churý, Natália Mahdalíková, Nikol Schneidgenová (IV. B), Liliana Goldbergerová, Juraj Chudiak, Viktória Sedmáková, Simona Švecová, Peter Kopecký, Martin Mucha (IV. A), Nela Ondrušová (III. A)

        • 3. miesto
        • Vybíjaná - najmladší žiaci · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Samuel CHURÝ, IV. B

        • Čestné uznanie
        • Mestská polícia očami detí · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Kristína REŽNÁ, IV. B

        • 2. miesto
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a CO · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Adriana KRIŽANOVÁ, VI. A

        • 2. miesto
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a CO · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Natália MAHDALÍKOVÁ, IV. B

        • 3. miesto
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a CO · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Jakub ADAMEC, Samuel REČNÝ, VIII. A

        • 3. miesto
        • Technická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
    • Školské kolo

        • Dominika KOVÁČIKOVÁ, I. B

        • 1. miesto
        • Slávik Slovenska 2018 · Školské kolo · 2017 / 2018