• Školský rok
    • Oblasť
    • Kolo
    • Vyhľadať
    • 2017 / 2018

    • Okresné kolo

        • 6. miesto

        • Michal Štefkovič, Matej Milata, Nina Rabčanová (IV. A), Liliana Kováčová (IV. B)
        • Na bicykli bezpečne · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • 2. miesto

        • Sára Bieliková, Zuzana Matejovičová, Leona Pavlovičová, Ema Sigetová, Sofia Krauszová, Natália Jokalová, Andrea Sucháňová, Simona Krošláková, Emma Vašíčková, Simona Švecová, Nikol Schneidgenová, Liliana Kováčová
        • Vybíjaná žiačok · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Barbora FIALOVÁ

        • 6. miesto
        • Olympiáda v anglickom jazyku · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Barbora FIALOVÁ, IX. A

        • 5. miesto
        • Olympiáda zo slovenského jazyka a literatúry · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Anton Rastislav Flimmel, Dávid Herda, Samuel Churý, Natália Mahdalíková, Nikol Schneidgenová (IV. B), Liliana Goldbergerová, Juraj Chudiak, Viktória Sedmáková, Simona Švecová, Peter Kopecký, Martin Mucha (IV. A), Nela Ondrušová (III. A)

        • 3. miesto
        • Vybíjaná - najmladší žiaci · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Samuel CHURÝ, IV. B

        • Čestné uznanie
        • Mestská polícia očami detí · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Kristína REŽNÁ, IV. B

        • 2. miesto
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a CO · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Adriana KRIŽANOVÁ, VI. A

        • 2. miesto
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a CO · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Natália MAHDALÍKOVÁ, IV. B

        • 3. miesto
        • Ochranárik čísla tiesňového volania 112 a CO · Okresné kolo · 2017 / 2018
        • Jakub ADAMEC, Samuel REČNÝ, VIII. A

        • 3. miesto
        • Technická olympiáda · Okresné kolo · 2017 / 2018
    • Školské kolo

        • 1. miesto

        • Dominika KOVÁČIKOVÁ, I. B
        • Slávik Slovenska 2018 · Školské kolo · 2017 / 2018
        • 1. miesto

        • Liliana KOVÁČOVÁ, IV. B
        • Slávik Slovenska 2018 · Školské kolo · 2017 / 2018
        • 2. miesto

        • Mária KOVÁČIKOVÁ, III. B
        • Slávik Slovenska 2018 · Školské kolo · 2017 / 2018
        • 2. miesto

        • Samuel CHURÝ, IV. B
        • Slávik Slovenska 2018 · Školské kolo · 2017 / 2018
        • 3. miesto

        • Viktória KASANOVÁ, II. A
        • Slávik Slovenska 2018 · Školské kolo · 2017 / 2018
        • 3. miesto

        • Tomáš KERTÉSZ, VI. A
        • Slávik Slovenska 2018 · Školské kolo · 2017 / 2018
        • Dávid HERDA, IV. B

        • 1. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín 2018 · Školské kolo · 2017 / 2018
        • Sofia SVÍTEKOVÁ, VIII. A

        • 1. miesto
        • Hviezdoslavov Kubín 2018 · Školské kolo · 2017 / 2018
        • Simona Krošláková, V. A - P5

        • Najúspešnejší riešiteľ
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2017 / 2018
        • Sofia Krauszová, V. A - P5

        • Najúspešnejší riešiteľ
        • Pytagoriáda · Školské kolo · 2017 / 2018